Bezpečné nakupovanie
Idosell security badge
nVent RAYCHEM SBS-R-HWAT-3X16A Elektrická rozvodná doska na udržiavanie teploty teplej vody, s regulátorom HWAT-ECO, 3 okruhy x 16 A

nVent RAYCHEM SBS-R-HWAT-3X16A Elektrická rozvodná doska na udržiavanie teploty teplej vody, s regulátorom HWAT-ECO, 3 okruhy x 16 A

Symbol
Veľkosť
1 992,33 €
vrátane DPH / ks.
Bežná cena / ks.
Możesz kupić także poprzez:
14 dni na jednoduché vrátenie
Bezpečné nakupovanie
Výrobok je vypredaný
Keď bude produkt opäť k dispozícii, dostanete od nás e-mailové upozornenie.
Údaje sa spracúvajú v súlade s zásady ochrany osobných údajov. Odoslaním údajov natTprijímate ustanovenia o ochrane osobných údajov.
Vyššie uvedené kontaktné údaje sa nepoužívajú na zasielanie noviniek natTalebo iných reklám. Keď sa zaregistrujete na zasielanie upozornení, súhlasíte s tým, že budete dostávať len jednorazové upozornenie o opätovnej dostupnosti výrobku.

Rozdeľovač výkonu a regulácie nVent RAYCHEM SBS- R-HWAT pre systémy udržiavania teploty teplej vody poskytuje integrované riešenie regulácie pre samoregulačné vykurovacie káble RAYCHEM HWAT položené na jednotlivých teplovodných rúrkach.

Výkonový a regulačný rozvádzač obsahuje energeticky úsporný riadiaci systém HWAT-ECO s programami "Standard" (štandardný), "Economy" (úsporný) a "Tap time" (čas odberu vody) s možnosťou zníženia teploty. Výkonový a riadiaci rozvádzač podporuje aj monitorovanie teploty a teplotný alarm v prípade nízkej teploty na výstupe z kotla. Rozvádzač je možné pripojiť k BMS, čo umožňuje obísť regulátor a prepnúť systém do nasledujúcich režimov: udržiavanie teploty, znižovanie, teplota alebo prevencia proti legionelám (len s vykurovacím káblom HWAT-R).

Rozvádzač SBS-R-HWAT je k dispozícii vo verziách na napájanie 1 a 3 okruhov. Súčasťou rozvádzača sú aj ochranné zariadenia obvodov (nadprúdové ističe typu C a prúdové chrániče), ktoré zabezpečujú bezpečnosť, komfort a súlad s regulačnými požiadavkami.

  • Integrovaná elektrická bezpečnosť a regulácia, spínacie zariadenie dodané výrobcom vykurovacieho systému na napájanie a ovládanie jedného/viacerých vykurovacích okruhov.
  • Funkcia alarmu na monitorovanie systému.
  • K dispozícii je vstup BMS.
  • Snímač monitorovania kotla pre alarm nízkej teploty.
  • Všetky komponenty sa nachádzajú v jednom rozvádzači. Stačí len pripojiť prívodné vedenia.
Symbol
SBS-R-HWAT-3X16A
Kód výrobcu
5414506021073
Záruka
Počet okruhov
3
Wyłącznik nadprądowy obwodu
16 A / 3 póly / typ C / 1 ks
Napięcie znamionowe rozdzielnicy
400 V AC (3 fázy)
Menovité napätie na vykurovací okruh
230 V AC
Wyłącznik główny
40 A
Prúdový chránič (RCD)
30 mA
Ovládač
HWAT-ECO
Snímač teploty
NTC
Kompatibilné s
HWAT
Typ bývania
Kov
Farba rozvádzača
Szary (RAL 7035)
Rozmery (V x Š x H) mm
400 x 600 x 210
Stupeň ochrany
IP 65
Miesto inštalácie
Vnútorné priestory
Prevádzková teplota
Od +10°C do +35°C
Schválenie rozvádzača
CE (zhoda podľa IEC61439-1)
pixel