Bezpečné nakupovanie
Idosell security badge
Snímač zemnej vlhkosti a teploty nVent RAYCHEM RAYSTAT-M2-G-SENSOR

Snímač zemnej vlhkosti a teploty nVent RAYCHEM RAYSTAT-M2-G-SENSOR

Veľkosť
259,03 €
vrátane DPH / ks.
Bežná cena / ks.
Możesz kupić także poprzez:
14 dni na jednoduché vrátenie
Bezpečné nakupovanie
Výrobok je vypredaný
Keď bude produkt opäť k dispozícii, dostanete od nás e-mailové upozornenie.
Údaje sa spracúvajú v súlade s zásady ochrany osobných údajov. Odoslaním údajov natTprijímate ustanovenia o ochrane osobných údajov.
Vyššie uvedené kontaktné údaje sa nepoužívajú na zasielanie noviniek natTalebo iných reklám. Keď sa zaregistrujete na zasielanie upozornení, súhlasíte s tým, že budete dostávať len jednorazové upozornenie o opätovnej dostupnosti výrobku.

Snímač zemnej vlhkosti a teploty nVent RAYCHEM RAYSTAT-M2-G-SENSOR, pracuje s regulátorom proti námraze RAYSTST-M2. Snímač typu RAYSTAT-M2-G-SENSOR je určený na inštaláciu vo vnútri vyhrievaného povrchu schodiska alebo príjazdovej cesty. Snímač RAYSTAT-M2-G-SENSOR zisťuje teplotu na povrchu zeme, ako aj vlhkosť. Vykurovací systém sa zapne len vtedy, ak teplota na povrchu zeme klesne pod zvolené nastavenie a snímač zistí zrážky, ako je sneh alebo ľad.

Montáž snímača

Snímač je určený na montáž v oblastiach, kde sneh a ľad bežne spôsobujú problémy. Mal by byť zapustený tak, aby jeho horná plocha bola na úrovni povrchu zeme. Na montáž by sa mala použiť dodaná doska. Snímač by mal byť zapustený do tvrdého podkladu, napríklad do betónu alebo asfaltu.

Inštalácia kábla snímača

Kábel snímača musí byť nainštalovaný v súlade s právnymi požiadavkami. V žiadnom prípade nesmie byť vedený paralelne s elektrickými káblami, pretože elektrické rušenie by mohlo rušiť signál snímača. Senzor RayStat-M2-G sa dodáva s 10 m káblom, ktorý možno predĺžiť na 200 m pomocou štandardného inštalačného kábla 6x1,5 mm². Celkový odpor kábla nesmie prekročiť 10 Ω.

Senzor zemnej vlhkosti a teploty nVent RAYCHEM RAYSTAT-M2-G-SENSOR

Na stiahnutie
Symbol
RAYSTAT-M2-G-SENSOR
Kód výrobcu
5414506017670
Kompatibilné s
RAYSTAT-M2
Opatrenia
Vlhkosť a teplota
Napájanie
Z riadiacej jednotky
Montáž
Horizontálne v zemi, pozri pokyny
Kábel snímača
6 x 0,5 mm²
Dĺžka kábla snímača
10 m; voliteľne rozšíriteľné na 200 m
Stupeň ochrany
IP 68
Prevádzková teplota
-50 až +70 °C
pixel