Bezpečné nakupovanie
Idosell security badge

Rohože na podlahové kúrenie

Nie každá vykurovacia rohož do sprchy!
Mnohí ľudia si kladú otázku, ako správne nainštalovať vykurovaciu rohož pod dlaždice v sprchovacom kúte. Sprchový kút je často ohraničený kus podlahy s nainštalovaným odtokom. Ako v takejto situácii nainštalovať elektrické podlahové vykurovanie? A bude to úplne bezpečné? Zistite to sami.
Prečítajte si viac
Aké lepidlo na vykurovaciu rohož pod dlaždice?
Ktoré lepidlo na vykurovacie rohože bude najlepšie? Stručný sprievodca lepiacimi rohožami. Vykurovacie rohože sú čoraz obľúbenejším spôsobom podlahového vykurovania vášho domova. Zmeny teploty podkladu však vedú k rozťahovaniu a zmršťovaniu rohoží. Aby ste predišli vážnym poškodeniam a veľkým problémom, je dôležité vybrať si správnu lepiacu maltu na vykurovacie rohože. Ako sa však vyznať v spleti označení a kódov? Tento stručný sprievodca vám pomôže pri výbere najlepšej lepiacej malty na vykurovacie rohože.
Prečítajte si viac
Vykurovacia rohož do kúpeľne - inštalačné video
15 jednoduchých krokov na inštaláciu vykurovacej rohože do kúpeľne. Stručný návod. Inštalujeme bezproblémovú vykurovaciu rohož nVent RAYCHEM QuickNet-160 W/m2 v komplete s termostatom SENZ WIFI, na ktorú sa poskytuje štandardná záruka 12 rokov s možnosťou predĺženia na 20 rokov.
Prečítajte si viac
Vykurovacia rohož s doživotnou zárukou HIT alebo KIT?
Určite ste si už viackrát všimli takzvané ponukové vojny, ktoré ponúkajú predajcovia vykurovacích rohoží. Je však 10-ročná záruka vždy horšia ako doživotná? Mali by sme pri kúpe tohto typu výrobku okrem záruky venovať pozornosť aj niečomu inému? Oplatí sa využiť služby autorizovanej montážnej firmy a aké sú jej výhody? Odpovedám na tieto a mnohé ďalšie otázky.
Prečítajte si viac
Vyhrievacia podložka do kúpeľne - toto musíte vedieť!
Aké sú výhody používania vyhrievacej rohože v kúpeľni? Vyhrievacia rohož v kúpeľni pod obkladmi na stene? Vykurovacia rohož alebo vykurovací kábel na podlahové vykurovanie v kúpeľni? Čo na podlahu v kúpeľni? Akú vykurovaciu rohož do kúpeľne? Čo by som mal zvážiť pri vykurovaní podlahy v kúpeľni?
Prečítajte si viac
Montáž vykurovacej rohože na stenu
Môže sa prebytočná vykurovacia rohož položiť na stenu pod dlaždice? Áno. Často sa to praktizuje v malých miestnostiach s veľkým trvalým nánosom na podlahe, kde je vykurovacia plocha podlahy príliš malá na vykurovanie miestnosti alebo v prípadoch, keď sme kúpili príliš dlhý výrobok.
Prečítajte si viac
pixel