Bezpečné nakupovanie
Idosell security badge

Nové produkty

Elektrické podlahové kúrenie alebo elektrické radiátory? Ktoré riešenie bude fungovať lepšie?
Rýchly rozvoj fotovoltaických zariadení na celom svete v posledných rokoch podnecuje ľudí k prechodu na elektrické vykurovacie systémy. To umožní ešte efektívnejšie využívanie solárnej elektrárne na dvore. Na výber sú dve často navrhované riešenia: elektrické ohrievače a vykurovacie rohože a drôty. Aké sú rozdiely medzi týmito vykurovacími systémami a ktorý z nich by ste si mali vybrať pre svoj dom? Presvedčte sa o tom sami!
Prečítajte si viac
Vykurovacia rohož alebo vykurovací kábel?
Elektrické podlahové vykurovanie si čoraz častejšie vyberáme ako hlavný zdroj tepla v našej domácnosti. Najmä v novostavbách, keď sú náklady na takúto inštaláciu najnižšie. Výber medzi existujúcimi riešeniami však môže spôsobiť určité problémy tým, ktorí sa v tejto problematike nevyznajú. Preto vám pomôžeme vybrať najlepší spôsob vykurovania priestorov vo vašej domácnosti.
Prečítajte si viac
Nie každá vykurovacia rohož do sprchy!
Mnohí ľudia si kladú otázku, ako správne nainštalovať vykurovaciu rohož pod dlaždice v sprchovacom kúte. Sprchový kút je často ohraničený kus podlahy s nainštalovaným odtokom. Ako v takejto situácii nainštalovať elektrické podlahové vykurovanie? A bude to úplne bezpečné? Zistite to sami.
Prečítajte si viac
Ako môžem pripojiť podlahový termostat cez stýkač?
Väčšina domácich miestností nemá veľkú plochu, preto nie je problém dodávať vykurovacie rohože a vykurovacie káble s jedným regulátorom - izbovým termostatom. Táto téma sa preto v mnohých príručkách prehliada. Ako je to však s veľkými plochami s elektrickým podlahovým vykurovaním? Môže byť v prípade veľkej otvorenej obývačky s kuchyňou nainštalovaný len jeden izbový termostat?
Prečítajte si viac
pixel