Bezpečné nakupovanie
Idosell security badge

Izbový termostat WiFi + 12-ročná záruka

2023-09-03
Izbový termostat WiFi + 12-ročná záruka

Inteligentné domy sa donedávna vyskytovali len vo filmoch a knihách. Dnes môže každý ovládať elektrické podlahové vykurovanie vo svojej domácnosti pomocou telefónu alebo smartfónu. Stačí nainštalovať moderný termostat nVent RAYCHEM SENZ WIFI. Okrem online ovládania je možné naprogramovať prevádzku vykurovania aj podľa dennej doby. Je to skvelý spôsob, ako zvýšiť komfort obyvateľov alebo ušetriť na účtoch za elektrinu.

Prečo inštalovať izbový termostat SENZ WIFI?

Izbový termostat SENZ WIFI pre vykurovaciu rohož je určite moderným riešením, ale možno ho použiť aj v starých budovách. Vďaka jeho programovateľnosti možno teplotu v miestnosti prispôsobiť dennému času. Ráno je lepšie vstávať, keď je v dome o niečo teplejšie, zatiaľ čo večer je žiaduca nižšia úroveň vykurovania, aby sa ľahšie zaspávalo. Týmto spôsobom sa podmienky v dome prispôsobia vašim potrebám.

Ráno idú deti do školy a dospelí do práce - nikto nezostáva doma. V tomto čase teda nie je potrebné miestnosti opätovne vykurovať. Na druhej strane, podlahové vykurovanie s termostatom SENZ WIFI sa zapne hodinu pred návratom prvých členov domácnosti, aby im zabezpečilo pohodlie. Tento prístup sa prejavuje v hmatateľných úsporách vo vašej peňaženke. Na druhej strane, ak niekto ochorie a zostane doma, môžete zvýšiť teplotu v miestnosti prepnutím na manuálne ovládanie. A to pomocou smartfónu, bez toho, aby ste museli vstať z postele.

Náš sortiment elektrického vykurovania WiFi

Oceňujeme moderné riešenia, preto v našom sortimente nájdete aj elektrické vykurovanie prostredníctvom termostatov s WIFI. Univerzálny termostat nVent RAYCHEM SENZ WIFI môžete pripojiť k už fungujúcemu systému elektrického podlahového vykurovania vo vašej domácnosti. Takto ľahko získate prístup ku všetkým uvedeným funkciám. Stačí pripojiť zariadenie a nainštalovať aplikáciu do telefónu. Stojí za zmienku, že na náš termostat získate až 12 rokov záruky s možnosťou jej predĺženia na 20 rokov. Ak ešte nemáte podlahové vykurovanie, využite naše súpravy.

Súprava vykurovacej rohože s termostatom WIFI

Pohodlným a rýchlym riešením pre elektrické podlahové vykurovanie WiFi je vykurovacia rohož s moderným inteligentným termostatom WiFi. Zakúpením súpravy nVent RAYCHEM T2QuickNet získate:

  • Rohož v dvoch variantoch výkonu 90 W/m² a 160 W/m².
  • Ideálne riešenie pre kúpeľne. Tenké vykurovacie rohože možno položiť priamo vedľa vane, sprchovej vaničky a tiež vo vnútri sprchy. -
  • Pohodlné položenie 50 cm širokých pásov rohože.
  • Moderný WiFi termostat.
  • Záruka na termostat (12 rokov ) a vykurovaciu rohož.
  • Ideálne riešenie pre každú domácnosť, najmä pre kúpeľne s obkladmi.

Kábel podlahového vykurovania je súčasťou termostatu WiFi

Vykurovací kábel funguje lepšie v neštandardných miestnostiach s nepravidelnými tvarmi. Elektrické podlahové vykurovanie s vykurovacím káblom je určené najmä pre novostavby, pretože najlepšie funguje, keď je zaliate do vrstvy podlahy. Tieto systémy sa však často používajú aj pri rekonštrukciách. V našom obchode je k dispozícii elektrické podlahové vykurovanie T2Blue s WiFi termostatom. Z tejto skupiny sa najčastejšie volia dve riešenia.

Prvým je T2Blue-10. Ide o vykurovací kábel s pevným výkonom 10 W/m, čo v prepočte znamená 60 až 125 W/m². Je vhodný pre takmer všetky typy podláh vrátane kobercov alebo kamenných podláh.

Druhým obľúbeným modelom podlahového vykurovania je T2Blue-20. Má vyšší výkon až 20 W/m. Je určený pre podlahy z prírodného kameňa a dlažby.

Podlahový termostat WiFi pre vašu domácnosť

Ponúkame aj samotný izbový termostat nVent RAYCHEM SENZ WIFI. Ten je možné pripojiť k už fungujúcemu systému podlahového vykurovania a získať tak prístup k ovládaniu cez internet. Toto riešenie najlepšie funguje v moderných, inteligentných domoch, ale je rovnako bežné aj v starších budovách. Dôvodom je pohodlie, ktoré takýto termostat poskytuje, a veľmi dlhá záruka, ktorú od nás môžete získať.

Zobraziť viac záznamov z September 2023
pixel